Images-loading

O nas

Firma ADARD została założona w 2007 roku. Od samego początku  wykonywała prace  z  zakresu konserwacji konstrukcji stalowych oraz instalacji elektrycznych, w przemyśle lądowym i morskim.  Przez okres 8 lat firma prężnie się rozwijała i poszerzyła zakres wykonywanych usług.

Obecnie zajmuje się pracami z zakresu konserwacji konstrukcji stalowych, instalacji elektrycznych, prac stolarskich oraz  izolacyjnych, w przemyśle lądowym i morskim.

Oferujemy wykonywanie usług na terenie całego województwa pomorskiego.

Wykonywaliśmy prace na terenie Stoczni Remontowa Shipbuilding S.A., Stoczni Remontowa S.A., Stoczni Wisła Sp. z o.o., Stoczni Gdańsk S.A., Stoczni Alu International Shipyard Sp. z o.o., Stoczni Remontowej Nauta, Stoczni Crist S.A., Grupy LOTOS S.A. oraz u wielu klientów indywidualnych.

Rozległy obszar wykonywanych usług jest możliwy dzięki rozbudowanemu parkowi samochodów, który znajduje się pod stałą kontrolą techniczną.

Współpracujemy z firmami strategicznymi, takimi jak Muehlhan Polska Sp. z o.o., Remontowa Coating & Equipment Sp. z o.o., MAR-TOM Sp. z o.o., P.U.T. Antykor, Biuro Usługowe MARIO, MORS Sp. z o.o. oraz HG Solutions Sp. z o.o.

W ciągu ośmiu lat wypracowaliśmy sobie opinie firmy solidnej i kompetentnej.

Najważniejsze wartości dla nas to dbałość o jakość wykonywanych usług oraz szacunek do klienta.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, wynika z formalnego przygotowania, bogatego doświadczenia oraz posiadania specjalistycznego sprzętu.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i wysokiej skuteczności działania, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen, pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.


Ostatnio zrealizowane

Princess Anastasia

Prace konserwacyjno-malarskie

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

Waterway

Prace konserwacyjno-malarskie

Finnsea

Prace konserwacyjno-malarskie